Na prvním absolventském koncertě v Bruntále vystoupili Nikodem Hota - hra na klarinet (vyučující Jiří Šikula), Ema Jelínková - hra na příčnou flétnu (vyučující Michaela Meca), Adam Šidlík - hra na klavír (vyučující Václav Kramář), Barbora Šenkyříková - sólový zpěv (vyučující Alžběta Černíková), Marek Sekanina - hra na klavír (vyučující Václav Kramář), Eva Pivovarčíková - hra na elektronický klávesový nástroj (vyučující Václav Kramář) a Eliška Vašíčková - hra na příčnou flétnu (vyučující Michaela Meca).
Koncert se konal 19. května v sále školy.