Pestré koncerty - pro veřejnost i pro školy
Pozvánka na Varhanní koncert 2024

Úvod > O škole > Aktuality > Adventní koncerty

Adventní koncerty

Datum konání:
12.12.2023

Jako tradičně si žáci a pedagogové naší školy připravili na předvánoční čas spoustu koncertů. Kromě menších vystoupení tříd jednotlivých pedagogů se konají také větší Adventní koncerty. Přejeme vám, abyste si v předvánočním shonu našli čas na zastavení, a potěšili jste se hudbou.

Adventní koncert v Horním Benešově (kostel sv. Kateřiny) - 8. prosinec v 17 hodin. Vystupují žáci a pedagogové pobočky a Smíšený pěvecký sbor Bruntál pod vedením Jiřího Šikuly. Výstavu připravili žáci výtvarného oboru Horní Benešov (vyučující Lenka Dobešová).

Adventní koncert v Bruntále (farní kostel Nanebevzetí panny Marie) - 12. prosinec v 17 hodin. Vystupují žáci a pedagogové školy, dětský pěvecký sbor Sluníčko pod vedením Alžběty Černíkové a sbor dětí PHV pod vedením Bereniky Vičanové. Výstavu připravili žáci výtvarného oboru Bruntál (vyučující Kateřina Olejníčková).

Adventní koncert ve Dvorcích (v kostele ve Dvorcích) - 13. prosinec v 17 hodin. Vystupují žáci školy a pěvecký sbor Melodica z Moravského Berouna. Výstavu připravili žáci výtvarného oboru ve Dvorcích (vyučující Jana Házová).

Adventní koncert v Bruntále (v kostele u rybníka) - 18. prosinec v 17 hodin. Účinkuje Smíšený pěvecký sbor Bruntál pod vedením Jiřího Šikuly, dětský pěvecký sbor Sluníčko pod vedením Alžběty Černíkové a pedagogové školy.

Vánoční koncert ve Vrbně pod Pradědem (v centru Střecha) - 11. ledna 2024 v 16 hodin. Účinkují žáci hudebního oboru ve Vrbně pod Pradědem.

Adventní koncert v Bruntále
Adventní koncert ve Dvorcích