Kalendář akcí

P Ú S Č P S N
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28
Pozvánka na Svatováclavský koncert
29 30 1 2
Drobečková navigace

Úvod > Studium > Rozvrhy

Rozvrhy

Rozvrhy Hudebních nauk

Bruntál (školní rok 2022/2023)

ŠKOLNÍ ROK

2022/2023

Vyučovací hodina

14.10 – 14.55

Vyučovací hodina

15.05 – 15.50

Vyučovací hodina

16.00 – 16.45

PONDĚLÍ

Hudební nauka 1. ročník 
(Jemelková, uč. č. 29)

Hudební nauka 2. ročník 
(Jemelková, uč. č. 29)

Hudební nauka 3. ročník 
(Stratilová, uč. č. 5)

Hudební nauka 6. ročník 
(Kramář, uč. č. 29)

ÚTERÝ

Hudební nauka 1. ročník 
(Mazalová, uč. č. 29)

Hudební nauka 3. ročník 
(Stratilová, uč. č. 5)

 

STŘEDA

 

PHV 

(Vičanová, uč. č. 29)

Hudební nauka 4. ročník 
(Stratilová, uč. č. 5)

Hudební nauka 5. ročník 
(Stratilová, uč. č. 5)

ČTVRTEK

 

PHV 

(Vičanová, uč. č. 29)

 

Žáci naší školy navštěvují předmět hudební nauka šest let (podle platných učebních plánů).

Zápis do hudební nauky v Bruntále probíhá v prvním zářijovém týdnu u paní učitelky Xenie Stratilové (1. patro, učebna č. 5).

Hudební nauka Horní Benešov (školní rok 2022/2023)

vyučující: Veronika Mičková, DiS.

pondělí od 14,30 do 15,15 skupina žáků 1. a 2. ročníku.

V pondělí od 15,20 do 16,05 skupina žáků 3. – 6. ročníku.

Hudební nauka Vrbno p. Pradědem (školní rok 2022/2023)

vyučující: Babeta Lenhartová

Ve čtvrtek od 13,25 do 14,10 žáci 1. ročníku

Ve čtvrtek od 14,15 do 15,00 žáci 2. a 3. ročníku

Ve čtvrtek od 15,05 do 15,50 žáci 4. - 6. ročníku

Hudební nauka Dvorce (školní rok 2022/2023)

vyučující: Jana Dvorská

pondělí od 13,50 do 14,35 skupina žáků 1. a 2. ročníku.

pondělí od 14,40 do 15,25 skupina žáků 3. – 6. ročníku.

Nabídka a rozvrhy předmětů komorní a souborové hry

Hudební aktivity - vyučující: Xenie Stratilová

ve čtvrtek 16:00 - 16:45 (určeno pro žáky základního studia prvního stupně, všechny hudební nástroje i zpěv)

Komorní hra

Komorní hra se zaměřením na improvizaci - vyučující: Václav Kramář

v pondělí 17:00 - 17:45, v úterý v 16:00 - 16:45

Komorní hra - vyučující: Jiří Meca

ve středu 15:55 - 16:40

Komorní hru p. uč. Mecy mohou navštěvovat kytaristi a flétnisti. Hrajeme skladby od staré hudby až po současnost včetně populárních písní.

Komorní hra akordeony-  vyučující: Radek Bartošík

v pondělí 16:00 - 16:45 a v pátek 14:10 - 14:55

Komorní hra je určena pro akordeonisty, další nástroje po konzultaci s vyučujícím.

komorní hra DVORCE - vyučující: Jana Dvorská

ve středu 17:05 - 17:50

komorní hra HORNÍ BENEŠOV - vyučující: Jitřenka Krpcová

ve středu v 17:55 - 18:40

Soubory

Hra v souboru UMMU Band - vyučující: Milan Mozolík

ve středu 16:40 - 17:25 

Soubor UMMU Band je určen pro hráče na dechové nástroje žesťové, dřevěné a rytmiku. Hra dechovkového a populárního žánru.

Soubor příčných fléten - vyučující: Michaela Meca 

ve čtvrtek 16:50 - 17:35

V repertoáru souboru příčných fléten budou zahrnuty skladby od renesance po současnou world music. Skladby budou buď originální pro určené obsazení nebo v transkripci.

Sborový a komorní zpěv 

Dětský pěvecký sbor Sluníčko - vyučující: Alžběta Černíková 

v úterý 15:05 - 15:50

Komorní zpěv - vyučující: Jiří Šikula

v pondělí 17:30 - 18:15

Komorní zpěv se zaměřením na muzikál - vyučující: Josef Krpec

ve čtvrtek 15:10 - 15:55

Sborový zpěv VRBNO - vyučující: Petr Wolff

ve čtvrtek 15:55 - 16:40

Rozvrh hodin Výtvarný obor Bruntál

ŠKOLNÍ ROK

2022/2023

Vyučovací blok

13:30 – 15:55

Vyučovací blok

16:00 – 18:25

PONDĚLÍ

Výtvarná tvorba 2. – 6. ročník
(Olejníčková)

Výtvarná tvorba 4. – 7. ročník I. st., 1 .- 3. ročník II. stupně
(Olejníčková)

ÚTERÝ

Výtvarná tvorba 2. – 4. ročník
(Olejníčková)

Výtvarná tvorba 4. – 7. ročník I. st., 1. a 2. ročník II. stupně
(Olejníčková)

STŘEDA

Výtvarná tvorba 1. – 2. ročník
(Olejníčková)

Výtvarná tvorba 4. – 7. ročník I. st., 1. ročník II. stupně
(Olejníčková)

ČTVRTEK

Přípravná výtvarná tvorba
(Olejníčková, 13:30 – 15:05)

Výtvarná tvorba 2. a 3. ročník
(Házová)

Výtvarná tvorba 6. – 7. ročník I. st., 1. – 4. ročník II. stupně
(Házová)

PÁTEK

Výtvarná tvorba 2. – 6. ročník
(Olejníčková)

 

Rozvrh hodin Výtvarného oboru na pobočkách

Horní Benešov (školní rok 2022/2023)

vyučující Lenka Dobešová

Úterý 13:55 – 15:25 Přípravná výtvarná tvorba

Úterý 15:30 – 17:55 Výtvarná tvorba 4. – 7. ročník, žáci II. stupně

Středa 13:30 – 15:55 – Výtvarná tvorba 1. – 4. ročník

Vrbno (školní rok 2022/2023)

vyučující Jana Házová

Pondělí 13:30 – 15:55 Výtvarná tvorba 3. – 5. ročník

Pondělí 16:00 – 18:25 Výtvarná tvorba 4. – 7. ročník, 1. r. II. st.

Úterý 13:30 – 15:55 Výtvarná tvorba PVT - 2. ročník

Úterý 16:00 – 18:25 Výtvarná tvorba 6. – 7. ročník, 1. – 3. r. II. st.

Dvorce (školní rok 2022/2023)

vyučující Jana Házová

Středa 12:25 – 14:00 Přípravná výtvarná tvorba

Středa 14:15 - 16:40 Výtvarná tvorba 2. - 7. ročník